• Vaistų gamyba per 1 d. d.
  • Nemokamas pristatymas nuo 39,99 €.
Krepšelis

Prekių krepšelyje nėra.

MENIU

Naujienos

RAZALIJA apdovanota 5 aukso medaliu

RAZALIJA apdovanota 5 aukso medaliu

Jubiliejinėje Lietuvos gamintojų parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ RAZALIJA veido ir dekoltė eliksyras su kakarių aliejumi buvo įvertintas aukso medaliu. Jau 15 metų organizuojamame lietuviškų gaminių konkurse varžėsi rekordiškas skaičius dalyvių – 112. 

Išskirtinė sudėtis 

Veido eliksydas su antioksidantaisRAZALIJA produktas – veido ir dekoltė eliksyras su kakarių aliejumi – išskirtinis ne tik savo formule, bet ir idėja. Vaistinės vadovės vaistininkės Almyros Girdenienės teigimu, mintis sukurti veido eliksyrą kilo iš amžino moterų siekio atrodyti jaunai. „Eliksyrą suprantame kaip priemonę prailginti gyvenimą. Tad šiame veido ir dekoltė eliksyre sudėjau odos ilgaamžiškumą skatinančius šalto spaudimo aliejus – simondsijų, šaltalankių ir mūsų šalyje dar retai žinomo – kakarių. Tai tikra vitaminų ir gerųjų riebalų bomba odai! Prisimaitinusi šių aliejų ji gebės sparčiau regeneruoti, kovoti su iškylančiais aplinkos iššūkiais ir dėl to lėčiau senti“.

Vaistinė „Valerijonas“ kosmetiką gamina naudodama tik sertifikuotus ir ekologiškus šalto spaudimo aliejus. „Kaskart kuriant naują produktą siekiame įtraukti naujovių. Šįkart akį patraukė dar retas kosmetikoje, tačiau labai vertintas odai kakarių aliejus. Tai aliejus, spaudžiamas iš orinokinių kakarių (Caryodendron orinocense) riešutų. Džiaugiamės, kad Lietuvoje šį ingredientą panaudojome pirmieji“, – paaiškino A. Girdenienė.

„Kakarių aliejus ypač turtingas vitamino A. Tai natūralus retinolis, kurio šiame aliejuje yra dukart daugiau nei erškėtuogių aliejuje. Taip pat jame gausu vitamino E, riebiųjų rūgščių omega 6, fitosterolių, skvaleno, kurie ypač artimi odos sandarai, todėl puikiai įsigeria į ją ir puikiai veikia odos atsinaujinimo procesus“.

Kakarių aliejaus poveikį puikiai papildo šaltalankių ir simondsijų aliejai, kurie skatina odos elastingumą, maitina odą, gali padėti kovoti su priešlaikinio senėjimo požymiais. Antioksidacinį poveikį užtikrina koncentruotas juodųjų serbentų pumpurų ekstraktas.

Kuo ypatingas aukso medaliu apdovanotas eliksyras?
💛jo sudėtyje – 3 išskirtiniai natūralūs ir sertifikuoti aliejai: kakarių, simondsijų ir šaltalankių,
💛ypač retas kosmetikoje kakarių aliejus turtingas vitamino A, E, omega rūgščių,
💛nostalgiško aromato juodųjų serbentų pumpurų ekstraktas pasižymi galingomis antioksidacinėmis savybėmis,
💛eliksyras puikiai tinka veido, kaklo, dekoltė odos rutinai ir masažams,
💛ypač skalsus ir koncentruotas – pakanka vos poros lašų ant gerai sudrėkintos odos, greitai ir lengvai įsigeria,
💛gali padėti atstatyti odos būklę, sušvelninti akivaizdžius odos senėjimo požymius.
Apdovanotą parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ produktą galite rasti čia.
Visus parodos RAZALIJA kosmetikos produktus apdovanotus parodos medaliais galite pamatyti čia