• Vaistų gamyba per 1 d. d.
  • Nemokamas pristatymas nuo 39,99 €.
Krepšelis

Prekių krepšelyje nėra.

MENIU

Arbatinė

Valerijono vaistinė ir arbatinė
Arbatinė

Vaistažolių arbatinė
„Valerijonas“

Pasisemti sveikatos idėjų ir pasidairyti Provanso!

Bent akimirkai nusikelti į Provansą ir pasilepinti sveikatai palankiu valgiaraščiu šiauliečius ir miesto svečius kviečia vienos seniausių šalyje vaistinės „Valerijonas“ arbatinė.

Savo mėgstamą patiekalą ras visi, kuriems rūpi sveikata ir savo lėkštėje pirmenybę teikia tradiciniams ir netradiciniams vegetarinės ar veganinės virtuvės patiekalams. Čia paragausite jau legenda tapusių ir daugelio pamėgtų virtų bulvių cepelinų su avinžirniais, pasilepinsite arbatinėje gaminamais sveikesniais desertais ir čia gaminama ąžuolo gilių kava.

O žolynais nukabinta antrojo arbatinės aukšto salė pakvies dalyvauti edukacinėse programose ar surengti asmeninę šventę, oficialų renginį, verslo pietus. Kviečiame rengti oficialias ir asmenines šventes!
Susisiekite tel. (8 41) 520 738.

Arbatinės rūsyje įrengtas visuomeninis vaistininkystės muziejus, kuriame saugojama daugiau nei 170 išskirtinių ir retų vaistininkystės eksponatų. Muziejaus lankymas galimas trečiadieniais prieš tai susisiekus tel. (8 41) 520 738.

2024 m. arbatinė apdovanota „Turizmo sėkmingiausiųjų 2023“ vėtrunge maitinimo paslaugų tiekėjo kategorijoje.

Palankų vėją simbolizuojanti vėtrungė – reikšmingas apdovanojimas už originalias vietinių kelionių patirtis ir naujas idėjas, skatinančias atrasti, pažinti bei pamilti savo šalį. Sėkmingiausiųjų maitinimo paslaugų tiekėjo kategorijoje arbatinė gauti apdovanojimą pretendavo dėl aktyvios veiklos turizmo iniciatyvose, sveikatai palankios mitybos propagavimo, vegetariškos ir veganinės virtuvės idėjų, įtraukių edukacijų sveikatinimo srityje.