• Vaistų gamyba per 1 d. d.
  • Nemokamas pristatymas nuo 39,99 €.
Krepšelis

Prekių krepšelyje nėra.

MENIU

Apie mus

Valerijono vaistinė
Apie mus

Sveikata ir grožis po vienu stogu!

Sveiki užsukę į „Valerijono“ vaistinę.

„Valerijono“ vaistinės istorija prasidėjo dar 1870 metais, kai buvo įkurta trečioji Šiaulių miesto vaistinė. Iki šių dienų vaistinė „Valerijonas“ yra išlaikiusi tradicinės vaistininkystės principus, gali didžiuotis savo veiklomis ir teikiamų paslaugų išskirtinumu.

Vaistinė užima net tris aukštus, čia įsikūrusi arbatinė, klinika, visuomeninis vaistininkystės muziejus, ir, žinoma, pati vaistinė, kurioje iki pat šiol gaminami vaistai pagal užsakymą ir klientų vertinama natūralios sudėties kosmetika „Razalija“.

Vaistinei vadovauja nuo 1972 metų čia dirbanti vaistininkė Almyra Girdenienė.

RAZALIJA pelnė 4 aukso medalius parodose „Rinkis prekę lietuvišką“.

2017 m. – regeneruojamasis veido kremas.

2018 m. – intensyvusis rinkinys LIFTING.

2021 m. – švytėjimo suteikiantis rinkinys GLOW UP.

2022 m. – tonizuojamasis veido kremas su pipirų ekstraktu.

2023 m. - veido ir dekoltė eliksyras su kakarių aliejumi.

Kodėl verta rinktis „Valerijono“ vaistinę?

Tradicinė vaistininkystė

Siekiame išlaikyti vaistininkystės principus ir pagarbą vaistininko profesijai.

Dėmesys klientui

Mums svarbus kiekvienas žmogus. Atida ir rūpestis jo sveikata – mūsų kasdieninė misija.

Kokybė ir ekologija

Vadovaujamės aukštos kokybės standartais, savo veikloje prioritetą teikiame natūralumui ir ekologijai.

DUK

Vaistinės „Valerijonas“ gaminamus produktus galite įsigyti internetu. Išsirinkite norimas prekes ir įsidėkite į pirkinių krepšelį. Pirkinių krepšelyje matysite visas išsirinktas prekes, įsitikinę, kad tai galutinis Jūsų pirkinių krepšelio sąrašas, galite pereiti prie apmokėjimo paspausdami „Tęsti atsiskaitymą“. Apmokėjimo skiltyje suveskite visus duomenis, reikiamus siuntos pristatymui arba atsiėmimui vaistinėje, taip pat pasirinkite pristatymo ir apmokėjimo būdus. Perskaitykite ir susipažinkite su privatumo politika. Sėkmingam užsakymo pateikimui ir patvirtinimui turite susipažinti ir sutikti su su Pirkimo taisyklėmis, pristatymo ir grąžinimo sąlygomis bei privatumo politika.

Užsakyti gaminamus vaistus galite užpildydami reikalingą vaistų užsakymo formą, pridėti galiojančio recepto kopiją. Tolesnę informaciją, susijusią su vaistų užsakymo ir gamybos procedūromis, atsiųsime Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Už prekes el. parduotuvėje www.valerijonas.lt galite apmokėti Jums patogiu būdu. Atsiskaitymo sąlygas rasite čia: https://valerijonas.lt/atsiskaitymas/ Pristatymo sąlygų ieškokite: https://valerijonas.lt/pristatymo-salygos/

Prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais ir Mažmeninės prekybos taisyklėmis. Būtina pažymėti, kad Mažmeninės prekybos taisyklių 17 punktas numato negrąžinamų prekių sąrašą (pavyzdžiui, elektrotechnika, žaislai, baldai, kosmetika, knygos, apatiniai drabužiai ir kt.). Į šį sąrašą patenkančios prekės, būdamos tinkamos kokybės, gali būti grąžinamos tik pardavėjui sutikus. Su minėtomis taisyklėmis galite susipažinti šioje nuorodoje: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.137498/asr.

Užsakymo būseną galima patikrinti tik turint paskyrą. Paskyrą galima susikurti puslapio apačioje esančioje Vartotojo srities skiltyje „Registruotis“. Bet kuriuo metu paskyrą galima ištrinti.

Natūrali kosmetika

Vaistų gamyba

Vaistinėje gaminami vaistai pagal individualius receptus ir asmens sveikatos priežiūros įstaigų reikalavimus.

Natūrali kosmetika

Vaistinėje gaminama natūralios sudėties rankų darbo kosmetika su ekologiškais ir natūralios kilmės sertifikuotais ingredientais.

Edukacija

Patyrę vaistininkai veda edukacinius užsiėmimus suaugusiems ir vaikams, taip pat vyksta natūralios kosmetikos dirbtuvės.

Unikali istorija

Nuo 1870 metų puoselėjamos vaistininkystės tradicijos, kurios derinamos su šių dienų tendencijomis ir gyvenimo būdu.