• Vaistų gamyba per 1 d. d.
  • Nemokamas pristatymas nuo 39,99 €.
Krepšelis

Prekių krepšelyje nėra.

MENIU

Naujienos

Pavasarį RAZALIJA pasitinka atsinaujinusi!

Pavasarį RAZALIJA pasitinka atsinaujinusi!

„Valerijono“ vaistinininkų gaminama natūrali kosmetika RAZALIJA pavasarį pasitinka atsinaujinusi. Pusmečio virsmo kelionę lydėjo naujas pažinimas, ieškojimai ir dar didesnė meilė kuriamam produktui.
RAZALIJA kosmetikos kūrėja vaistinės „Valerijonas direktorė vaistininkė Almyra Girdenienė:
Mes žinome, kaip svarbu yra kiekvienas sudėtinės dalies procentas. Kaip Tavo odą veikia kiekvienas kruopščiai atrinktas ingredientas, kodėl būtent šis, o ne kitas turi draugauti su greta esančiais komponentais. Ir kodėl jų minimalus skaičius toks svarbus. Todėl projekto metu nuspręsta didžiausią dėmesį skirti ingredientams. Juk jie kosmetikos produkte svarbiausi.
Naujasis RAZALIJA įvaizdis kvies tyrinėti ir pažindintis su svarbiausiais šioje kosmetikoje ingredientais. Ranka piešti, gerai apgalvoti ir kviečiantys atidžiai įsižiūrėti į produktą – ant savo odos tepi gamtos dovanotus turtus!
Už pokyčius ir naują RAZALIJA etapą esame dėkingi projektui „Dizaino sparnai“, jungiančiam talentus, žinias ir patirtį tam, kad Lietuvoje gimtų pasaulyje konkurencingi skaitmeniniais, inovacijų ir žiedinės ekonomikos principais grįsti ateities dizaino produktai ir paslaugos.
Kuriant naująjį RAZALIJA įvaizdį siekta atsisakyti kartoninių produkcijos pakuočių, naudoti skaitmeninę spaudą (ekologiška spauda) ir eco-solventinus dažus, kurie draugiškesni aplinkai. Ant visų produkcijos etikečių naudojamas ženklinimas, informuojantis pirkėją apie produkcijos tarų sudėtį ir rūšiavimą.
Esame dėkingi dizainerei Gintarei Petkevičiūtei ir mentorei Sandrai Mockutei-Cicėnei už RAZALIJOS naują istorijos puslapį.
Plačiau apie projektą kviečiame skaityti:  https://razalija.lt/projektas-dizaino-sparnai/ arba https://www.dizainosparnai.lt/imones