• Vaistų gamyba per 1 d. d.
  • Nemokamas pristatymas nuo 39,99 €.
Krepšelis

Prekių krepšelyje nėra.

MENIU

Naujienos

Šiauliečių vaistininkų kosmetika 4 kartą apdovanota auksu

Šiauliečių vaistininkų kosmetika 4 kartą apdovanota auksu

Natūraliai kosmetikaiRazalija“ spalis tradiciškai prasideda reikšmingu renginiu – viena didžiausių Lietuvos gamintojų parodų –Rinkis prekę lietuvišką“. Šioje parodoje vykstantis konkursas, siekiantis pristatyti joje dalyvaujančių gamintojų pasiekimus ir įtvirtinti išskirtinius naujausius gaminius, ir šiemet Valerijono“ vaistinės kuriamai ir gaminamai kosmetikai buvo sėkmingas. Kompetentingos vertinimo komisijos, kurios nariai įvairių valstybinių, privačių institucijų, asociacijų vadovai, profesoriai ir savo srities žinovai, vertinimu, konkurse pristatytas tonizuojamasis veido kremas su pipirų ekstraktu Razalija“ atitiko aukščiausius kokybės, sudėties, geros gamybos praktikos vertinimo kriterijus ir buvo apdovanotas parodos aukso medaliu.

Razalija“ kosmetika už išskirtinius kosmetikos produktus jau yra pelniusi 3 aukso medalius 2017, 2018 ir 2021 metais parodose „Rinkis prekę lietuvišką“.

Efektyvus ingredientas – egzotiškas prieskonis

Prekinio ženklo „Razalija“ kosmetikos produktai išsiskiria siekiu vienyti ekologiškus, augalinės kilmės ir išskirtinius ECOCERT Cosmossičuano pipirų ekstraktas Zanthalene sertifikuotus ingredientus, kurie pasižymi efektyviu ir ilgalaikiu teigiamu poveikiu odai bei jos būklei. Vaistinės „Valerijonas“ direktorės Almyros Girdenienės teigimu, vasarą pristatytas naujas produktas suvienijo gamtos išteklius ir mokslo žinias. „Šiemet rūpėjo į kosmetikos ingredientų gretas įtraukti egzotiško prieskonio, sičuano pipiro, ekstraktą Zanthalene®. Mūsų kosmetikoje gausu aktyvių augalinės kilmės išskirtinių ingredientų. Tačiau iki šiol dar niekada neturėjome tokio, kuris būtų ne tik efektyvus grožio įrankis, bet naudojamas kaip prieskonis egzotiškos virtuvės patiekalų gamyboje. Tai dar kartą įrodo, kaip svarbu pasikliauti gamtos dovanomis, naudoti tai, kas natūralu. Džiaugiamės, kad mūsų smalsumo vedama pusmetį trukusi naujojo kremo gamyba, išvien einanti su vaistininkystės žiniomis, davė puikų rezultatą. Tonizuojamasis kremas jau pamiltas mūsų klienčių, o šis parodos įvertinimas įrodo, kad einame tinkama linkme pritaikydami inovacijas savo kosmetikoje“, – teigia kosmetikos „Razalija“ įkūrėja.

 

sičuano pipirai
Sičuano pipirai kosmetikoje

Pagrindinė misija – suteikti odai tonuso

Malonios tekstūros kremas sukurtas pavargusiai ir priešlaikinio senėjimo alinamai veido odai. Pagerina jos išvaizdą ir būklę, gali padėti atstatyti odos elastingumą ir tonusą. Sičuano pipiro (Zanthoxylum bungeanum) poveikis odai yra patvirtintas moksliniais tyrimais, kurie įrodo teigiamą ekstrakto poveikį odai – jis gali padėti atkurti odos reljefą, pasižymi švelniu tonizuojamuoju poveikiu.

Kremo veikimą papildo ir kiti naudingi ingredientai. Odos drėkinimą užtikrina ekologiškas šalto spaudimo simondsijų aliejus ir inovatyvi acetilinta mažo molekulinio svorio hialurono rūgštis PrimalHyal Ultrafiller. Papildomai drėgmės suteikia natūralus biopolimeras Soligel, atliekantis drėgmės rezervuaro funkciją. Pastarasis ingredientas yra ne tik efektyvus ir naudingas odai, bet ir pakeičia vis dar kosmetikos rinkoje naudojamus silikonus, kurie nėra draugiški aplinkai.

ĮDOMUS FAKTAS

Džiovintos sičuano pipirų uogų (lot. Zanthoxylum bungeanum) išorinės luobelės turi savitą skonį. Šių prieskonių žievelė dvelkia citrusais, juos valgant jaučiamas gomurio „žnaibymas“ ar lengvas nutirpimas.

Anot kosmetikos kūrėjos vaistininkės A. Girdenienės, tokia sičuanopipiro savybė tiesiogiai nurodo šio ingrediento išskirtinumą ir tonizuojamąjį poveikį. „Tačiau nesijaudinkite, naudojant tonizuojamąjį kremą tirpimo ar žnaibymo nepajusite. Šio ekstrakto dedama pagal gamintojo „Givaudan“ rekomendacijas – 1 %. Ši maksimali rekomenduojama ekstrakto dozė svarbi tam, kad kosmetikos produkte atsiskleistų vien tik švelnios tonizuojamosios savybės, kurios duotų teigiamą naudą jūsų odai“, – sako A. Girdenienė.

Visa natūralios kosmetikos „Razalija“ istorija ir misija paremta natūralumo, pagarbos ir dėkingumo gamtai filosofija. Viskas, kas tikra, natūralu – arčiau žmogaus ir jo tikrojo grožio.

Visą spalį tonizuojamajam veido kremui su pipirų ekstraktu – net 25 % nuolaida! Pasiūlymas galioja perkant „Valerijono“ vaistinėje (Vilniaus g. 173) ir internetu www.valerijonas.lt.