• Vaistų gamyba per 1 d. d.
  • Nemokamas pristatymas nuo 39,99 €.
Krepšelis

Prekių krepšelyje nėra.

MENIU

Naujienos

RAZALIJA pristato vasaros naujieną

RAZALIJA pristato vasaros naujieną

Trečią vasarą iš eilės „Valerijono“ vaistininkai pristato naują natūralios kosmetikos RAZALIJA produktą. Išskirtinėmis kosmetikos formulėmis besididžiuojanti šiauliečių gaminama ir kuriama kosmetika šįkart kviečia lepinti savo odą veido ir dekoltė eliksyru su kakarių aliejumi.

Vaistinės direktorė ir vaistininkė Almyra Girdenienė, vadovaujanti kosmetikos kūrybos procesui, džiaugiasi, kad nauji produktai sulaukia ne tik RAZALIJA gerbėjų susidomėjimo, bet ir pačių kūrėjų džiaugsmo. „Po intensyvių pavasario darbų, kai vyksta aktyvus kūrybinis procesas, pamatyti galutinį rezultatą yra didžiulė laimė. Nieko nėra smagiau, kai tavo pastangos, žinios ir noras sukurti kokybišką ir naudingą produktą odai išsipildo su kaupu. O geriausias įvertinimas – teigiami atsiliepimai ir laimingos, natūralia odos priežiūra besidominčios moterys“.

Eliksyras – kaip kelionė laiku

Almyra GirdenieneNaujasis RAZALIJA produktas išskirtinis ne tik savo formule, bet ir idėja. A. Girdenienės teigimu, mintis sukurti veido eliksyrą kilo iš amžino moterų siekio atrodyti jaunai. „Eliksyrą suprantame kaip priemonę prailginti gyvenimą. Tad šiame veido ir dekoltė eliksyre sudėjau odos ilgaamžiškumą skatinančius šalto spaudimo aliejus – simondsijų, šaltalankių ir mūsų šalyje dar retai žinomo – kakarių. Tai tikra vitaminų ir gerųjų riebalų bomba odai! Prisimaitinusi šių aliejų ji gebės sparčiau regeneruoti, kovoti su iškylančiais aplinkos iššūkiais ir dėl to lėčiau senti“.

Kurdamos eliksyrą vaistininkės siekė sužadinti tris esminius juslinius pojūčius – regą, uoslę ir lytėjimą. „Galbūt tai padės mėgautis dabarties akimirka, galbūt nukels į nostalgiškus praeities laikus ar sužadins viltingo ir gražaus rytojaus viziją. Tad naujasis RAZALIJA produktas ragina skirti daugiau laiko sau. Tai gali būti puiki vakaro ritualo dalis, sustiprinanti pasitikėjimo savimi jausmą ir dėkingumą kūnui, kuris metams bėgant keičiasi, tačiau vis tiek išlieka savas. Daugelis apie tai pamirštame“, – apie naujojo produkto idėją pasakoja vaistininkė.

A. Girdenienė pabrėžia, kad eliksyras išties išskirtinis. „Akį traukia sodri geltona eliksyro spalva, kuri reiškia darną, brandą, saulės šviesą, ilgaamžiškumą. Taip pat tepant eliksyrą skiriamas dėmesys odai, nes jame suderintos didelės išskirtinių sertifikuotų simondsijų, šaltalankių ir kakarių aliejų koncentracijos. O puikiai atpažįstamas juodųjų serbentų pumpurų ekstrakto aromatas nukels į nostalgiškus jaunystės ar net vaikystės laikus. Ar ne puiki kelionė laiku?“, – šypsosi vadovė pristatydama naująjį RAZALIJA produktą.

Kodėl kakarių aliejus?

RAZALIJA eliksyrasAliejai kosmetikoje – ne naujiena. Tačiau vis dažniau odos priežiūra reikalauja inovatyvių ir naujų kosmetikos ingredientų, teikiančių akivaizdžią naudą odai.

Vaistinė „Valerijonas“ kosmetiką gamina naudodama tik sertifikuotus ir ekologiškus šalto spaudimo aliejus. „Kaskart kuriant naują produktą siekiame įtraukti naujovių. Šįkart akį patraukė dar retas kosmetikoje, tačiau labai vertintas odai kakarių aliejus. Tai aliejus, spaudžiamas iš orinokinių kakarių (Caryodendron orinocense) riešutų“, – paaiškino A. Girdenienė. „Kakarių aliejus ypač turtingas vitamino A. Tai natūralus retinolis, kurio šiame aliejuje yra dukart daugiau nei erškėtuogių aliejuje. Taip pat jame gausu vitamino E, riebiųjų rūgščių omega 6, fitosterolių, skvaleno, kurie ypač artimi odos sandarai, todėl puikiai įsigeria į ją ir puikiai veikia odos atsinaujinimo procesus“.

Kakarių aliejaus poveikį puikiai papildo šaltalankių ir simondsijų aliejai, kurie skatina odos elastingumą, maitina odą, gali padėti kovoti su priešlaikinio senėjimo požymiais. Antioksidacinį poveikį užtikrina koncentruotas juodųjų serbentų pumpurų ekstraktas.

Šiandien šiauliečių kuriamos natūralios kosmetikos RAZALIJA asortimente rasite 21 kosmetikos produktą, skirtą veido ir kūno priežiūrai. Kosmetika išsiskiria natūralumo ir pagarbos gamtai filosofija. Taip pat vaistininkų žinios ir ilgametė patirtis įvertinta ir šalies mastu. RAZALIJA apdovanota 4 aukso medaliais parodose „Rinkis prekę lietuvišką“.

Produktą galite rasti čia: Veido ir dekoltė eliksyras su kakarių aliejumi.