• Vaistų gamyba per 1 d. d.
  • Nemokamas pristatymas nuo 39,99 €.
Krepšelis

Prekių krepšelyje nėra.

MENIU

DĖMESIO! Perkant vien tik Elektroninį dovanų kuponą kaip užsakymo pristatymo būdą pasirinkite atsiėmimą vaistinėje „Valerijonas“.

Elektroninis dovanų kuponas – tai elektroninė „Valerijono“ vaistinės dovanų kupono versija, kuri yra pristatoma nurodytu el. paštu Jums. Jei klientas apsipirkimo metu įsigyja ne tik Elektroninį dovanų kuponą Elektroninis dovanų kuponas pirkėjui yra pristatomas atskirai nuo prekių, tai yra siunčiamas nurodytu el. pašto adresu. Įsigiję Elektroninį dovanų kuponą galėsite patys persiųsti el. paštu dovanų kupono gavėjui arba atspausdinę įteikti gyvai.

Dovanų kuponą išsiųsime iškart gavę apmokėjimą Jūsų nurodytu el. pašto adresu!

Elektroninių dovanų kuponų naudojimo tvarka:

  • Elektroninis dovanų kuponas nėra grąžinamas ar keičiamas į pinigus.
  • Pinigai už nepanaudotą Elektroninį dovanų kuponą nėra grąžinami.
  • Elektroninio dovanų kupono kodas gali būti pritaikytas tik vienam užsakymui.
  • Jei užsakymo, už kurį atsiskaitoma pritaikius Elektroninį dovanų kuponą, suma yra mažesnė nei Elektroninio dovanų kupono vertė, susidaręs skirtumas negrąžinamas.
  • Elektroninis dovanų kuponas skirtas vienkartiniam pirkimui. Neišnaudota suma nėra grąžinama.

 

Elektroninis dovanų kuponas galioja:

  • vaistinėje ir arbatinėje

Elektroninis dovanų kuponas galioja iki jame nurodyto termino, kuris yra 3 (trys) mėnesiai nuo Elektroninio dovanų kupono įsigijimo dienos. Elektroninio dovanų kupono galiojimo termino pratęsti negalima. Pasibaigus Elektroninio dovanų kupono galiojimo terminui, jis automatiškai anuliuojamas, o Elektroninio dovanų kupono turėtojas nebeturi teisės tokiu Elektroniniu dovanų kuponu atsiskaityti už prekes. Pinigai už per nurodytą galiojimo laikotarpį nepanaudotą Elektroninį dovanų kuponą nėra grąžinami.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimų nėra.


Atsiliepimus gali palikti tik prisijungę klientai, kurie įsigijo šią prekę.

Panašūs produktai