• Vaistų gamyba per 1 d. d.
  • Nemokamas pristatymas nuo 39,99 €.
Krepšelis

Prekių krepšelyje nėra.

MENIU

Naujienos

Odos priežiūra žiemą

Odos priežiūra žiemą

Žiemą oda patiria daug streso. Ją vargina ženklūs temperatūrų svyravimai, ji tampa jautri, sudirgusi, net alergiška. Kaip teisingai rūpintis oda šaltuoju metų laiku pataria „Valerijono“ vaistinės kosmetologė Simona Jasinauskienė. Anot jos, žiemą oda rūpintis yra sudėtingiau, o ypač jautrią odą turintys asmenys turėtų skirti dar atidesnį dėmesį, kad užbėgtų nemaloniems pojūčiams už akių.

PRIORITETAS – ODOS MAITINIMAS

Amžinas klausimas žiemą – maitinti ar drėkinti odą? Tokį klausimą dažnai užduoda asmenys, kurie neturi itin didelių odos nusiskundimų, jų oda normali ar linkusi sausėti arba jie siekia palaikyti esamą odos būklę“, – atkreipia dėmesį kosmetologė. „Tačiau odos maitinimas nenuginčijamai reikalingas tiems, kas skundžiasi itin sausa oda, kuri stokoja riebiųjų rūgščių, ji jautriau reaguoja į oro permainas. Riebus kremas, kurio sudėtyje yra nemaža dalis šalto spaudimo aliejų, tokią odą apsaugos nuo staigių temperatūrų svyravimų pasekmių, užkirs kelią prarasti drėgmę, neleis suskirsti. Tik reikia atkreipti dėmesį, kad riebesnis kremas turi būti tepamas ant drėgnos odos daugmaž pusvalandį iki išėjimo į lauką, kad tinkamai į ją įsigertų ir ją apsaugotų“.

Kosmetologė S. Jasinauskienė vakare sausėti linkusios odos rutinai rekomenduoja naudoti regeneruojamųjų savybių turinčius kremus, kurie papildyti aktyviais ingredientais – hialurono rūgštimi, kofermentu Q10, taip pat išmėginti maitinamąsias veido kaukes. „Odoje naktį vyksta atsinaujinimo procesai, todėl svarbu palaikyti jos regeneraciją, suteikti naudingų medžiagų. Svarbu, kad vakare oda būtų kruopščiai nuvaloma. Idealu, jei bus palepinama ir koncentruotu serumu, o tada pasirinkti pagal poreikį – regeneruojamąjį kremą arba švytėjimo suteikiantį maitinamąjį veido kremą“.

ODAI DRĖGMĖ IRGI SVARBI

Klaida manyti, kad šaltuoju metų laiku odos drėkinti nereikia. Drėgmė svarbi nepriklausomai nuo to, koks odos tipas“, – teigia kosmetologė. „Didelė problema – sausas patalpų oras. Viduje paprastai būna šilta ir sausa, o lauke – šalta, žvarbu, drėgna. Sumažėjus drėgmės kiekiui, išryškėja dehidratacija, susilpnėja odos apsauginės funkcijos, ji tampa jautri, gali prasidėti uždegiminiai procesai. O tai yra pats tiesiausias kelias bakterijoms patekti į epidermio sluoksnius“.

Užkirsti kelią odos dehidratacijai ir kitiems nemaloniems pojūčiams, anot vaistinės kosmetologės, padėtų kosmetikos gaminiai, kurių sudėtyje gausu aktyvių drėkiklių, tokių kaip mažo ir didelio molekulinio svorio hialurono rūgštys, ypač skvarbi acetilinta mažo molekulinio svorio hialurono rūgštis, taip pat natūralus biopolimerai, drėkinamosiomis savybėmis pasižymintys organiški augaliniai ekstraktai.

S. Jasinauskienės teigimu, taip pat reikia rūpintis ir bendra organizmo būkle. „Žiemą dažnai mums trūksta vitaminų ir mineralinių medžiagų, pamirštama laikytis poilsio ir darbo režimo, nesuvartojamas pakankamas skysčių kiekis. Tai turi tiesioginės įtakos ne tik organizmui, bet ir atsiliepia odos išvaizdai. Tad jei pageidaujate sveikos ir gražios odos, rūpinkitės jos būkle tiek iš išorės, tiek iš vidaus“, – pabrėžia specialistė.

Žiemą rekomenduojami odos priežiūros produktai, kuriuos gamina Valerijono vaistininkai: 

1. Regeneruojamasis veido kremas RAZALIJA

2. Švytėjimo suteikiantis maitinamasis veido kremas GLOW UP RAZALIJA

3. Veido kaukė su šilku ir vitaminu C RAZALIJA

4. Drėkinamasis veido kremas HYDRATING RAZALIJA

5. Balansuojamasis veido prausiklis RAZALIJA

6. VITO kremas ypač sausai odai VALERIJONAS