• Vaistų gamyba per 1 d. d.
  • Nemokamas pristatymas nuo 39,99 €.
Krepšelis

Prekių krepšelyje nėra.

MENIU

Naujienos

Kosmetikos „Razalija“ vasaros naujiena: Azijos virtuvės prieskoniai – efektyvus ingredientas kosmetikoje

Kosmetikos „Razalija“ vasaros naujiena: Azijos virtuvės prieskoniai – efektyvus ingredientas kosmetikoje

Natūralios kosmetikos „Razalija“ kūrėjos, „Valerijono“ vaistinės vaistininkės, šią vasarą pradėjo naujiena – tonizuojamuoju veido kremu. Šis produktas išskirtinis savo unikaliu ingredientu – sičuano pipirų (Zanthoxylum Bungeanum) ekstraktu Zanthalene. Mūsų kraštuose šis prieskonis vartojamas dar gana retai, tačiau Azijos šalyje šalyse šie aitroko skonio pipirai vartojami ne tik pagardinti maistą, bet ir kaip vaistas tam tikroms ligoms gydyti.

Sičuano pipirai

Tokių turtingų savybių turinčius pipirus viena didžiausių skonių, kvapų ir aktyvių ingredientų kosmetikoje gamintojų „Givaudan“ (Šveicarija) ekstragavo ir išgavo galingą natūralų kosmetikos ingredientą, pastebimai veikiantį veido odos būklę. Tęsdama ilgalaikį bendradarbiavimą su „Givaudan“ „Valerijono“ vaistinė pirmoji šalyje iniciajavo Zanthalene panaudojimą ir „Razalija“ prekės ženklo gerbėjoms padovanojo išskirtinį natūralios sudėties veido kremą.

Kremo misija – suteikti veido odai tonuso

Malonios tekstūros tonizuojamasis kremas sukurtas pavargusiai ir priešlaikinio senėjimo alinamai veido odai. Gali padėti pagerinti jos išvaizdą ir būklę, atstatyti odos elastingumą ir tonusą.

Iš pipirų luobelių išgautas ekstraktas kosmetikos produkto sudėtyje atsiskleidžia galingomis savybėmis:

  • pastebimai veikia odos struktūrą,

  • gali padėti atkurti odos reljefą,

  • pasižymi švelniu tonizuojamuoju ir natūraliu botokso injekcijas imituojančiu poveikiu.

Viso veido odos drėkinimą užtikrina ekologiškas šalto spaudimo simondsijų aliejus ir acetilinta mažo molekulinio svorio hialurono rūgštis.

Papildomai drėgmės suteikia natūralus biopolimeras Soligel, atliekantis vandens rezervuaro funkciją.

Visas tonizuojamojo kremo ingredientų derinys odai suteikia tonuso, elastingumo ir gyvybės.

ĮDOMUS FAKTAS

Sičuano pipirų sudžiovintos laukinio krūmo uogų (lot. Zanthoxylum bungeanum) išorinės luobelės turi savitą skonį. Šių prieskonių žievelė dvelkia citrusais, juos valgant jaučiamas gomurio „žnaibymas“ ar lengvas nutirpimas.

Tonizuojamojo kremo sudėtyje tokių pojūčių nepajusite. Šio ekstrakto yra dedama pagal gamintojo rekomendacijas (1%) tam, kad kosmetikos produkte atsiskleistų švelnios tonizuojamosios savybės.

Zanthalene® ekstraktas yra visiškai saugus Jūsų veido odai, patvirtintas Ecocert COSMOS sertifikatu.

Visa natūralios kosmetikos „Razalija“ istorija ir misija paremta natūralumo, pagarbos ir dėkingumo gamtai filosofija. Viskas, kas tikra, natūralu – arčiau žmogaus ir jo tikrojo grožio.

Visą „Razalija“ kosmetikos asortimentą rasite www.razalija.lt.