• Vaistų gamyba per 1 d. d.
  • Nemokamas pristatymas nuo 39,99 €.
Krepšelis

Prekių krepšelyje nėra.

MENIU

Naujienos

Kaip išsirinkti natūralią kosmetiką?

Kaip išsirinkti natūralią kosmetiką?

Natūralu, kad renkantis kosmetiką kyla daug klausimų, kurį kremą išsirinkti savo odos tipui, kuris serumas labiausiai tiktų esamoje situacijoje. Šių klausimų kyla kiekvienu amžiaus tarpsniu ar net pasikeitus sezonui. Todėl parengėme gidą, kuris leistų lengviau suprasti kas labiausiai tiktų Jūsų odai.

Primename, kad visi natūralios kosmetikos „Razalija“ veido serumai tinkami visiems odos tipams. Galite rinktis iš šių:

Micelinis vanduo

Visiems odos tipams švelniai prausti ir atgaivinti viso veido odą rekomenduojame balansuojamąjį veido prausiklį. Papildomai drėkinti odą ir ją paruošti tolesnei grožio rutinai padės micelinis vanduo su hialurono rūgštimi. Subtiliai ir švelniai paakių priežiūrai rinkitės paakių balzamą „Razalija“.

Veido sausėjimas – opus odos tipas, kuris gali varginti bet kuriame amžiaus tarpsnyje. Paprastai sausa oda pasižymi tempimo jausmu, pleiskanojimu ar niežėjimu. Sausa oda greičiau netenka gyvybingumo, praranda elastingumą ir lengviau pasiduoda laiko tėkmei – joje sparčiau vyksta senėjimo procesai.

Atraskite subalansuotus produktus sausai odai:

Turėdamos riebios ir sausos odos derinį moterys susiduria su nemenku iššūkiu.

Mišrią odą įprasta vadinti „T zona“: kakta, nosis ir smakras linkę išsiskirti odos blizgėjimu, o skruostai kenčia nuo tempimo jausmo ar net pleiskanojimo. Kaip jai padėti?

Tokia oda sveikai spindės, jei kosmetikos produktuose esantys ingredientai neriebins odos, ją švelniai valys, atgaivins ir pasirūpins optimaliu drėgmės kiekiu.

Labiausiai mišriai odai tinkantys produktai:

Pagrindinės riebios odos problemos – blizgantis veidas, išsiplėtusios poros, spuogai.

Taip atsitinka dėl suaktyvėjusių riebalinių liaukų. Suvaldyti šį procesą gali padėti tinkamos kosmetikos priemonės. Rutinoje parinktų produktų sudėtyse esančios aktyvios medžiagos gali padėti nuraminti, atgaivinti ir neapsunkinti riebios veido odos.

Atrinkti riebiai odai tinkamiausi produktai:

Mums svarbu, kad moteris jaustų komfortą būti savo odoje bet kuriame amžiaus tarpsnyje ar turėdama bet kokią būklę. Todėl atrinkome tinkamiausius produktus ir brandžiai odos būklei.

Verta žinoti, kad brandi oda – tai ne jos tipas, o būklė. Bet kaip suprasti, ar oda brandi?

Jei ji yra sausa, plonesnė nei anksčiau, praradusi elastingumą ir gyvybingumą, sveiką atspalvį, matosi gilios mimikos raukšlės, ryškėja pigmentinės dėmės. Tokia oda reikalauja dar kruopštesnės ir atidesnės priežiūros.

Atraskite kokie produktai padės BRANDŽIAI viso veido odai susigrąžinti gyvybę ir tonusą:

Turite dvejonių pasirenkant tinkamą produktą? Visuomet galite susisiekti su mumis. Mielai pasitarsime pasirenkant veido odos rutiną.