• Vaistų gamyba per 1 d. d.
  • Nemokamas pristatymas nuo 39,99 €.
Krepšelis

Prekių krepšelyje nėra.

MENIU

Naujienos

Antioksidantai – rūpestingi odos sergėtojai

Antioksidantai – rūpestingi odos sergėtojai

Viso kūno oda veikiama galybės veiksnių, o su laiku jos regeneraciniai procesai lėtėja. Natūralūs junginiai, kurie apsaugo ląsteles nuo pažeidimų, vadinami antioksidantais, gali padėti spręsti daug odos problemų ir kartu pasižymi senėjimą lėtinančiomis bei odą nuo įvairių neigiamų veiksnių saugančiomis savybėmis.
 
Kai kuriuos antioksidantus žmogaus organizmas geba pasigaminti pats, tačiau didžiąją dalį galime gauti su maistu ar naudodami juos tam tikromis formomis.
 
Oda patiria didelį krūvį, dažniausiai oksidacinį stresą, kurį sukelia laisvieji radikalai.
 
𝑲𝒂𝒔 𝒚𝒓𝒂 𝒍𝒂𝒊𝒔𝒗𝒊𝒆𝒋𝒊 𝒓𝒂𝒅𝒊𝒌𝒂𝒍𝒂𝒊❓ Tai nestabilios molekulės, kurioms trūksta elektrono. Dėl tokios struktūros molekulės yra reaktyvios ir oksiduojasi.
 
🌿Laisvieji radikalai sukelia uždegimus, kurie neleidžia odai veiksmingai funkcionuoti, sukelia populiarias odos problemas: ❌aknę, ❌hiperpigmentaciją, ❌priešlaikinį senėjimą, kai akivaizdžiai sparčiai ryškėja raukšlės, dėmės, mažėja elastino, kolageno ir drėgmės lygis.
 
𝑲𝒂𝒊𝒑 𝒂𝒏𝒕𝒊𝒐𝒌𝒔𝒊𝒅𝒂𝒏𝒕𝒂𝒊 𝒑𝒂𝒅𝒆𝒅𝒂 𝒐𝒅𝒂𝒊 𝒌𝒐𝒗𝒐𝒕𝒊 𝒔𝒖 𝒍𝒂𝒊𝒔𝒗𝒂𝒊𝒔𝒊𝒂𝒊𝒔 𝒓𝒂𝒅𝒊𝒌𝒂𝒍𝒂𝒊𝒔❓ Antioksidantai nukenksmina laisvuosius radikalus – atiduoda jiems dalį savo elektronų. Dėl šios priežasties jie nebegali pažeisti ląstelių, suvaldo odos senėjimo procesus ir sumažina odos ligų riziką.
 
𝑲𝒐𝒌𝒊𝒆 𝒑𝒐𝒑𝒖𝒍𝒊𝒂𝒓𝒊𝒂𝒖𝒔𝒊 𝒂𝒏𝒕𝒊𝒐𝒌𝒔𝒊𝒅𝒂𝒏𝒕𝒂𝒊 𝒐𝒅𝒂𝒊❓
🌿vitaminas A
🌿vitaminas E
🌿vitamino C
🌿karotinoidai, tokie kaip beta karotinas, liuteinas ir likopenas
🌿polifenoliai ir augaliniai junginiai
🌿kurkuminas, esantis ciberžolėje
🌿epikatechinas, esantis žaliojoje arbatoje
 
Visi šie elementai aktyviai veikia odos regeneraciniuose procesuose ir padeda kovoti su laisvaisiais radikalais 🤩
RAZALIJA kosmetikos produktai, kuriuos gausu antioksidantų: