• Vaistų gamyba per 1 d. d.
  • Nemokamas pristatymas nuo 39,99 €.
Krepšelis

Prekių krepšelyje nėra.

MENIU

Naujienos

6 svarbios odos priežiūros taisyklės lapkritį

6 svarbios odos priežiūros taisyklės lapkritį

Prasidėjo lapkritis – paskutinis rudens mėnuo. Svarbu atkreipti dėmesį į akivaizdžiai pasikeitusius odos poreikius ir pasirūpinti, kad oda nepatirtų diskomforto. 

1. Daugiau poilsio! Po intensyvios įsibėgėjusios rudens rutinos mūsų kūnui reikia ramybės. Norisi įsisupti į storesnio ir minkštesnio audinio rūbus, dažniau užsipilti karštos arbatos puodelį ir ilgiau pamiegoti. Nepatenkintas poilsio poreikis tuoj matyti ant veido, ypač paakių srityje.

2. Mityba ir dar kartą mityba. Kas viduje, tas ir išorėje, todėl rūpinkitės savo lėkštės turiniu. Nepamirškite vandens.

3. Retinkite odos šveitimo procedūras. Negyvos veido odos pašalinimas yra svarbus, tačiau per dažnas odos šveitimas gali neigiamai paveikti odos apsauginį barjerą. O tai artėjant žvarbesniems orams odai nepadės apsisaugoti nuo aplinkos poveikio.

4. Vakarais naudokite maitinamąją kaukę. Jei oda linkusi sausėti, idealus išsigelbėjimas – drėkinamosios kaukės. Jos nuramins odą po dienos ir paruoš ją nakties regeneraciniams procesams.

5. Naudokite / vartokite produktus su vitaminu C. Tai padės odai tapti atsparesnei besiartinantiems oro pokyčiams ir skatins imuninę sistemą. Vitaminas C ypač svarbus odai: stimuliuoja jai būtino kolageno gamybą, veikia pigmentines dėmes.

6. Hialurono rūgšties niekad nebus per daug. Šildymo sezonas pareikalaus pastangų išlaikyti odos drėgmės balansą. Tai aktualu, jei nuolat vargina sausėjanti veido oda. Be to, metams bėgant mūsų organizmas vis mažiau pagamina hialurono rūgšties, todėl, jei norite išlaikyti odos elastingumą, pasirūpinkite, kad oda nuolat būtų drėkinama tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Gausiai papildyti odą hialurono rūgštimi gali padėti koncentruoti serumai

*šie patarimai yra rekomendacinio pobūdžio. Visada labai svarbu dėl individualios Jūsų odos būklės pasitarti su kosmetologu ar gydytoju dermatologu.